Stomatologické jaro 2019


Termín: 27. 4. – 28. 4. 2019
Univerzitní centrum, Telč

Stomatologické jaro 2019, Univerzitní centrum TelčVážené kolegyně, vážení kolegové, milí přátelé, Česká společnost veterinárních stomatologů a společnost NOVIKO s.r.o. si Vás dovolují pozvat na 13. ročník tradičního stomatologického semináře Stomatologické jaro 2019, který se bude konat 27.–28. 4. 2019 v Univerzitním centru v historické Telči.

Odborný program bude zahrnovat nejen vysoce odborné přednášky, ale i prezentace, zaměřující se na problematiku každodenní praxe v oblasti onemocnění dutiny ústní. Po několika letech opět přivítáme, jako hlavního řečníka, autora mnoha publikací a odborníka, bez něhož se neobejde téměř žádná mezinárodní stomatologická událost, dr. Brooka A. Niemiece.


Odborný program

Brook A. Niemiec
Chirurgie parodontu s použitím tkáňových laloků a řízená tkáňová regenerace; Chirurgické postupy v endodoncii.

T. Fichtel
Zub se mi zlomil… Co s tím? Řešení komplikací krok za krokem; Rány

Zbyněk Lonský
Interceptivní ortodoncie – ortodoncie v období růstu a vývoje.

Vladěna Štrosová
Klasifikace a zásady ošetření parodontitidy psa a kočky.

Kateřina Slabá
Interaktivní kasuistiky

Filip Kološ
Infudibulární karies u koně – výskyt, diagnostika, terapie.On-line přihlášky byly ukončeny.Základní kongresový poplatek zahrnuje vstup na přednášky (sobota) a společenský program (sobotní raut a nedělní komentovanou prohlídku města).

Kongresový poplatek je možno uhradit VIP body z programu společnosti NOVIKO s.r.o.

Akce byla schválena do programu kontinuálního vzdělávaní KVL ČR a bude hodnocena 30 kredity.Časopis Veterinářství       Virbac