top
Facebook

Kdo jsme


Česká společnost veterinárních stomatologů (ČSVS) je sdružení veterinárních lékařů, kteří jsou činní v oblasti veterinární stomatologie a chtějí své vědomosti a schopnosti v tomto oboru nadále rozvíjet a předávat je dále.

K hlavním cílům sdružení patří:

  • Pořádání odborných vzdělávacích akcí za účelem zvyšování úrovně stomatologické péče o domácí zvířata v České republice.
  • Posilování důvěry mezi veterinárními lékaři a chovateli domácích zvířat.
  • Profesionální vedení studentů veterinárního lékařství se zájmem o obor veterinární stomatologie.

» Stanovy ČSVSJak se orientovat na našich stránkách?

Informace jsou rozčleněny do několika sekcí; odkazy na ně můžete najít v záhlaví stránky. Nejčerstvější zprávy, odkazy a soubory jsou rychle dostupné v pravém panelu. V jednotlivých sekcích pak naleznete následující:

  • Novinky - slouží ke zveřejňování krátkých zpráv o činnosti našeho sdružení a jeho partnerských organisací.
  • Členové - zde naleznete seznam členů ČSVS s jejich osobními profily a kontakty.
  • Pro chovatele - do této sekce budeme postupně umísťovat články a dokumenty užitečné především pro chovatele-jednotlivce a chovatelské kluby.


Jsme tu pro Vás

Snažíme se neustále zlepšovat a vítáme proto každou odezvu na naši činnost; máte-li jakýkoli dotaz, připomínku či vzkaz vztahující se k činnosti České společnosti veterinárních stomatologů, neváhejte nás, prosím, kontaktovat na adrese workshopcvds@seznam.cz.

POZNÁMKA: Zprávy odeslané na tuto adresu předává správce těchto stránek kompetentnímu členovi ČSVS k vyřízení. Chcete-li kontaktovat konkrétního veterinárního lékaře ČSVS, využijte, prosím, přímý kontakt uvedený v sekci Členové.